Users Export (8.x-1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Export
vi: Xuất

en: User
vi: Người dùng

en: Advanced Settings
vi: Thiết lập nâng cao

en: Active
vi: Hoạt động

en: Date format
vi: Định dạng ngày

en: Blocked
vi: Đã khóa

en: Missing
vi: Bị mất

en: About
vi: Giới thiệu
