Users Export (8.x-1.0-rc2) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Settings
fr: Paramètres

en: Export
fr: Exporter

en: User
fr: Utilisateur

en: User ID
fr: Identifiant (ID) utilisateur

en: Advanced Settings
fr: Paramètres Avancés

en: Active
fr: Actif

en: Date format
fr: Format de date

en: Blocked
fr: Bloqué

en: Missing
fr: Manquant

en: All Users
fr: Tous les utilisateurs

en: About
fr: À propos

en: Download File
fr: Télécharger un Fichier

en: - Default -
fr: - Par défaut -

en: Exporting
fr: Export en cours
