Users Export (8.x-1.0-rc2) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Settings
oc: Paramètres

en: Export
oc: Exportar

en: User
oc: Utilizaire

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Active
oc: Actiu

en: Date format
oc: Format de data

en: Blocked
oc: Blocat

en: Missing
oc: Mancant

en: About
oc: A prepaus
