Users Export (8.x-1.0-rc2) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Export
th: ส่งออก

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Date format
th: รูปแบบวันที่

en: Use
th: ใช้

en: About
th: เกี่ยวกับ
