Users Export (8.x-1.0-rc2) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Settings
da: Indstillinger

en: Export
da: Eksportér

en: User
da: Bruger

en: User ID
da: Bruger ID

en: Advanced Settings
da: Avancerede indstillinger

en: Active
da: Aktiv

en: Date format
da: Datoformat

en: Blocked
da: Blokeret

en: Missing
da: Mangler

en: About
da: Om

en: - Default -
da: - Standard -
