Users Export (8.x-1.0-rc2) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Settings
eo: Agordoj

en: Export
eo: Eksportu

en: User
eo: Uzanto

en: Active
eo: Aktiva

en: Date format
eo: Esprimo de dato

en: Blocked
eo: Blokita
