Users Export (8.x-1.0-rc2) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Export
fil: Luwasin

en: Active
fil: Aktibo

en: Blocked
fil: Hinadlangan
