Users Export (8.x-1.0-rc2) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Settings
hr: Postavke

en: Export
hr: Izvezi

en: User
hr: Korisnik

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Active
hr: Aktivno

en: Date format
hr: Oblik datuma

en: Blocked
hr: Blokiran

en: About
hr: Opis
