Users Export (8.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Settings
hu: Beállítások

en: User
hu: Felhasználó

en: Advanced Settings
hu: Haladó beállítások

en: Active
hu: Aktív

en: Date format
hu: Dátumformátum

en: Memory Limit
hu: Memóriakorlát

en: Blocked
hu: Zárolt

en: Missing
hu: Hiányzik

en: About
hu: Leírás

en: Download File
hu: Fájl letöltése

en: - Default -
hu: - Alapértelmezés -

en: Exporting
hu: Exportálás
