Users Export (8.x-1.0-rc2) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Export
hy: Արտահանել

en: User
hy: Օգտագործող

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: Blocked
hy: Արգելափակված
