Users Export (8.x-1.0-rc2) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Export
sq: Eksporto

en: User
sq: Përdoruesi

en: Active
sq: Aktiv

en: Blocked
sq: Bllokuar

en: About
sq: Informacione
