Users Export (8.x-1.0-rc2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Date format
ur: تاریخ کا فارمیٹ
