users_list (1.0.7) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Content Types
ar: أنواع المحتوى

en: All
ar: الكل

en: Custom
ar: مخصّص

en: Roles
ar: الأدوار
