users_list (1.0.7) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Content Types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས།

en: All
bo: ཡོངས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Alphabetical
bo: གསལ་བྱེད་གོ་རིམ་ལྟར
