users_list (1.0.7) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Content Types
ca: Tipus de contingut

en: All
ca: Tot

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Roles
ca: Rols
