users_list (1.0.7) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: All
cs: Vše

en: Custom
cs: Vlastní

en: Roles
cs: Role

en: Alphabetical
cs: Abecední řazení
