users_list (1.0.7) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Content Types
da: Indholdstyper

en: All
da: Alle

en: Custom
da: Tilpasset

en: Roles
da: Roller

en: Access denied.
da: Adgang nægtet.
