users_list (1.0.7) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Content Types
de: Inhaltstypen

en: All
de: Alle

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Roles
de: Rollen

en: All Users
de: Alle Benutzer

en: Access denied.
de: Zugriff verweigert.

en: Alphabetical
de: Alphabetisch

en: Newest
de: Neueste

en: No users found.
de: Es wurden keine Benutzer gefunden.
