users_list (1.0.7) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Content Types
fa: انواع محتوا

en: All
fa: همه

en: Custom
fa: سفارشی

en: Roles
fa: نقش‌ها
