users_list (1.0.7) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Content Types
fr: Types de contenu

en: All
fr: Tout

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Roles
fr: Rôles

en: All Users
fr: Tous les utilisateurs

en: Access denied.
fr: Accès refusé.

en: Alphabetical
fr: Alphabétique

en: Newest
fr: Plus récente

en: No users found.
fr: Aucun utilisateur trouvé.
