users_list (1.0.7) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Content Types
hu: Tartalomtípusok

en: All
hu: Mind

en: Custom
hu: Egyéni

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Alphabetical
hu: Alfabetikus

en: Newest
hu: Legújabb
