users_list (1.0.7) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Content
is: Innihald

en: All
is: Allt

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Roles
is: Hlutverk

en: Access denied.
is: Aðgangi hafnað.
