users_list (1.0.7) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Access denied.
kn: ನಿಲುಕಣೆಯನ್ನು ನಿರಾಕರಿಸಲಾಗಿದೆ.
