users_list (1.0.7) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Content Types
lv: Satura Tipi

en: All
lv: Visi

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Roles
lv: Lomas
