users_list (1.0.7) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Content
ms: Kandungan

en: Content Types
ms: Jenis-jenis Kandungan

en: All
ms: Semua

en: Custom
ms: Tersuai

en: Roles
ms: Peranan
