users_list (1.0.7) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Content Types
nl: Inhoudstypen

en: All
nl: Alle

en: Custom
nl: Aangepast

en: Roles
nl: Rollen

en: All Users
nl: Alle gebruikers

en: Alphabetical
nl: Alfabetisch

en: No users found.
nl: Geen gebruikers gevonden.
