users_list (1.0.7) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Content Types
pl: Typy zawartości

en: All
pl: Wszystko

en: Custom
pl: Własne

en: Roles
pl: Role

en: Alphabetical
pl: Alfabetycznie

en: Newest
pl: Najnowsze

en: No users found.
pl: Nie odnaleziono użytkowników.
