users_list (1.0.7) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Content Types
pt: Tipos de Conteúdo

en: All
pt: Tudo

en: Custom
pt: Personalizado

en: Roles
pt: Papéis

en: All Users
pt: Todos os usuários

en: Alphabetical
pt: Alfabética

en: Newest
pt: Mais recente
