users_list (1.0.7) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Content Types
ro: Tipuri de Conţinut

en: All
ro: Toate

en: Custom
ro: Personalizat

en: Roles
ro: Roluri

en: Newest
ro: Cel mai nou
