users_list (1.0.7) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Content Types
sk: Typy obsahu

en: All
sk: Všetky

en: Custom
sk: Vlastná

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Access denied.
sk: Prístup zamietnutý.
