users_list (1.0.7) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Content Types
sv: Innehållstyper

en: All
sv: Alla

en: Custom
sv: Anpassad

en: Roles
sv: Roller

en: Alphabetical
sv: Alfabetisk
