users_list (1.0.7) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Content Types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: All
ta: எல்லா

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்
