users_list (1.0.7) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Content Types
uk: Типи матеріалів

en: All
uk: Все

en: Custom
uk: Власний

en: Roles
uk: Ролі

en: All Users
uk: Всі користувачі

en: Access denied.
uk: Немає доступу.

en: Alphabetical
uk: За алфавітом

en: Newest
uk: Найновіше

en: No users found.
uk: Жодних користувачів не знайдено.
