users_list (1.0.7) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Content Types
vi: Các kiểu Nội dung

en: All
vi: Tất cả

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Roles
vi: Vai trò

en: Access denied.
vi: Truy cập bị từ chối
