Users metrics (1.0.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Language
am: ቋንቋ

en: Date
am: ቀን

en: Default
am: ነባሪ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Hidden
am: ድብቅ
