Users metrics (1.0.0) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Language
az: Dil

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: - None -
az: - heç nə -

en: Default
az: Susmaya görə

en: Statistics
az: Statistika

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Area
az: Sahə

en: Bottom
az: Aşağı

en: Role ID
az: Rol İD-si

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Hidden
az: Gizli

en: Right
az: Sağ

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
