Users metrics (1.0.0) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Language
be: Мова

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: - None -
be: - Нічога -

en: Default
be: Прадвызначана

en: Top
be: Верх

en: Statistics
be: Статыстыка

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Bottom
be: Знізу

en: Line
be: Радок

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Hidden
be: Схаваць

en: Days
be: Дні

en: Right
be: Справа

en: Apply
be: Ужыць

en: About
be: Аб

en: (empty)
be: (пуста)
