Users metrics (1.0.0) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Top
bo: འགོ

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Line
bo: ཕྲེང

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: (empty)
bo: ༼སྟོང་བ༽

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
