Users metrics (1.0.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Language
bs: Jezik

en: Date
bs: Datum

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Statistics
bs: Statistika

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Hidden
bs: Sakriven

en: Apply
bs: Primjeni
