Users metrics (1.0.0) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Language
eo: Lingvo

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
