Users metrics (1.0.0) - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Top
eu: Goian

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Bottom
eu: Behean

en: Desc
eu: Beheraka

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Days
eu: Egunak

en: Right
eu: Eskuina

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: (empty)
eu: (hutsik)

en: Asc
eu: Goraka
