Users metrics (1.0.0) - en to fi translation catalogue (31 entries)

en: Language
fi: Kieli

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Default
fi: Oletus

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Last month
fi: Edellinen kuukausi

en: Total
fi: Yhteensä

en: Statistics
fi: Tilastot

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Area
fi: Alue

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Role ID
fi: Roolin ID

en: Line
fi: Rivi

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Days
fi: Päivät

en: Right
fi: Oikealla

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Chart type
fi: Kuvaajan tyyppi

en: Apply
fi: Käytä

en: About
fi: Tietoja

en: Last week
fi: Edellinen viikko

en: Last year
fi: Viime vuosi

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: (empty)
fi: (tyhjä)

en: Data field
fi: Datakenttä
