Users metrics (1.0.0) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Language
ga: Teanga

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Total
ga: Iomlán

en: Statistics
ga: Statisticí

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
