Users metrics (1.0.0) - en to hi translation catalogue (27 entries)

en: Language
hi: भाषा

en: Date
hi: तारीख

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Top
hi: ऊपर

en: Last month
hi: पिछले महीने

en: Total
hi: कुल

en: Statistics
hi: आँकड़े

en: User ID
hi: उपयोगकर्ता आईङी

en: Area
hi: छेत्र

en: Bottom
hi: तल

en: Role ID
hi: भूमिका आईडी

en: Line
hi: रेखा

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Hidden
hi: छुपा हुआ

en: Right
hi: दाएं

en: ‹ Previous
hi: ‹ पिछला

en: Next ›
hi: अगला ›

en: Apply
hi: लागू करें

en: About
hi: के बारे में

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »

en: (empty)
hi: (खाली)
