Users metrics (1.0.0) - en to it translation catalogue (30 entries)

en: Language
it: Lingua

en: Date
it: Data

en: Reset
it: Ripristina

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Default
it: Predefinito

en: Top
it: In cima

en: Last month
it: Ultimo mese

en: Total
it: Totale

en: Statistics
it: Statistiche

en: User ID
it: ID utente

en: Bottom
it: In fondo

en: Role ID
it: ID ruolo

en: Line
it: Riga

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Hidden
it: Nascosto

en: Days
it: Giorni

en: Right
it: Destra

en: ‹ Previous
it: ‹ Precedente

en: Next ›
it: Seguente ›

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: About
it: Informazioni

en: Last week
it: Ultima settimana

en: Last year
it: L'ultimo anno

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »

en: (empty)
it: (vuoto)
