Users metrics (1.0.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Language
kk: Тіл

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Default
kk: Стандартты

en: Statistics
kk: Статистика

en: User ID
kk: Қолданушының ID
