Users metrics (1.0.0) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Language
ne: भाषा

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Top
ne: माथि

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Line
ne: रेखा

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Right
ne: दायाँ

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: About
ne: बारेमा

en: « First
ne: « पहिलो
