Users metrics (1.0.0) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Language
nn: Språk

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Default
nn: Standard

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Hidden
nn: Skjult

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -

en: (empty)
nn: (tom)
