Users metrics (1.0.0) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Language
oc: Lenga

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Default
oc: Per defaut

en: Top
oc: Naut

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Bottom
oc: Bas

en: Line
oc: Linha

en: Sort by
oc: Triar per

en: Hidden
oc: Amagat

en: Days
oc: Jorns

en: Right
oc: Dreita

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: About
oc: A prepaus

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: (empty)
oc: (void)
