Users metrics (1.0.0) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Language
ps: ژبه

en: Date
ps: نيټه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Default
ps: تلواله

en: Statistics
ps: احسائيه

en: Area
ps: ځای

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Hidden
ps: پټ

en: Right
ps: ښی

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -
